YÖNETİM EKİBİMİZ

 
 
CDMotive Umut Öçal

Umut Öçal
Genel Müdür

CD Motive'in Genel Müdürlüğü görevi dışında, GT Motive’in Türkiye ve komşu ülkelerinden sorumlu Ülke Müdürlüğü görevini de sürdürmektedir.
Aynı zamanda şirketler grubunun çatı şirketi olan Cesar Group’ta da İcra ve Yönetim Kurulları Üyesi olarak da görevine devam etmektedir.
Üniversite yıllarında otomobil sporlarıyla da yakından ilgilenmiş olan Umut için otomobil, işten ötede bir keyiftir. Boğaziçi Üniversitesi’nde Bilgisayar Programcılığı ön lisans ve Bilgisayar Mühendisliği Lisans eğitimi almış olup, üzerine İşletme alanında bir lisans diplomasına daha sahiptir. Bankacılık, yazılım mühendisliği, teknoloji danışmalığı ve proje yöneticiliği alanlarında 18 yıllık bir tecrübeye sahiptir.
 
CDMotive Turan Gurses

Turan Gurses
Pazarlama & Satış Direktörü

1977 – 2015 Yılları içerisinde Otomotiv Satış Sonrası faaliyetlerinin tamamında her tür görevde bulunmuş, 1995 - 2015 Yılları arasında FIAT markasında Satış Sonrası Hizmetler Müdürü olarak çalışmıştır. Bankacılık ve Sigortacılık ön lisans diplomasına sahiptir.
Yürütmekte olduğu Pazarlama & Satış Direktör'lüğü görevi dışında;
  • GT Motive'in Global Veri Tabanı'nın lokalizasyonu ve Periyodik Bakım tablolarının lokalizasyonu
  • CD Motive'in Otolojik Servis ve Otolojik Eksper ürünlerinin geliştirilmesi projelerinde bizzat yer almıştır.
 
CDMotive Omer Zafer Ozak

Ömer Zafer Özak
Otomotiv Direktörü

CD Motive'in Otomotiv ve Yan Sanayi sektörlerindeki Üretici, Distribütör ve ilgili paydaşlarındaki proje gelişiminden sorumlu direktördür.
Uzun yıllar Tofaş, Fiat ve Doğuş Otomotiv Grubu şirketlerinde orta ve üst kademe yöneticilik görevlerini sürdürmüştür.
Doğus Grubu'nda çalıştığı süre içerisinde "OtoFix Hızlı Servis", "Porsche Cup", "Polo Ladies Cup" ve "Seat Leon Cup" gibi sektörün öncü projelerini geliştirmiş ve yönetmiştir. Danışman olarak; LiquiMoly'nin Türkiye bayi yapılanmasına destek vermiş ve saha ekibiyle Nissan, Mazda, JCB gibi markaların da bayi networklerinin denetimini gerçekleşmiştirmektedir. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunudur.
 
CDMotive Bora Burgucugil

Bora Burgucugil
Yazılım & Veri Tabanı Müdürü

Grup şirketlerinin yazılım ihtiyaçlarının planlama, analiz ve geliştirilmesinde aktif olarak görev almakta ve süreçlerin yönetimini üstlenmektedir.
2000 senesinden itibaren yazılım sektöründe büyük ve orta ölçekli birçok projede aktif olarak görev almasının yanında yazılım ve proje danışmanlığı, proje yöneticiliği, eğitmenlik gibi alanlarda da hizmet vermiştir.
Sürekli kendini geliştiren ve yeni teknolojiler peşinde koşan, girişimci ruhunu kaybetmeyen ekibi ile, CDMotive ürün ve servislerinde de faaliyet göstermektedir.