OTOLOJIK

Otolojik
 
Otomotiv sektörüne özel olarak geliştirilmiş bir çözümdür.
Birden fazla marka onarım ve bakımı yapan yetkili servislerin, hasarlı araç onarım ekspertizlerini doğru ve hızlı hazırlayabilmeleri için geliştirilmiş hasar ekspertiz programıdır.

Otolojik’in farklı kullanım ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş versiyonları da bulunmaktadır;

  • Tüm yedek parça tedarik şirketleri ve yedek parça son kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirilmiş olan Otolojik versiyonudur

  • Yerel Pazar ihtiyaçlarına, sigorta ve filo şirketlerinin süreçlerine uygun şekilde geliştirilmiş olan Otolojik versiyonudur.

Otolojik Servis ile müşterilerinizin araçlarındaki kaporta hasarlarını, mekanik onarımları ve periyodik bakımlarının hesaplayıp; en kolay, hızlı ve doğru şekilde yönetebilirsiniz. Bunun yanında yapmış olduğunuz tüm işleri, müşterilerinize sunmuş olduğunuz teklifleri ve bunlara ait tüm dokümanları da dijital ortamda arşivlemenize olanak sağlar.

Detaylı bilgi için Otolojik Servis Broşürü dökümanını buradan indirebilirsiniz.

  • Sigorta şirketleri, filo kiralama şirketleri gibi hasar yönetimi yapan şirketlerin ekspertizlerini kolayca yapabilecekleri ve hasar süreçlerini hızlı şekilde sonlandırabilecekleri doğrultuda hazırlanmış olan Otolojik versiyonudur.

Detaylı bilgi için www.otolojik.com adresini ziyaret edebilirsiniz